Gizlilik Politikası

Sayın web sitesi kullanıcısı, bu web sitesinin tüm hakları CIB Finansal Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.’ye aittir. Bu web sitesinin kullanıcıları, web sitesinin kullanımıyla ilgili aşağıdaki gizlilik şartlarını okuduklarını ve kabul ettiklerini kabul ederler. CIB Pays’in gizlilik ilkeleri aşağıda belirtilmiştir;
1.Sitede yer alan ancak içerik, yazı, resim, bilgi ve tasarım dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan tüm işlevler, Fikri ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunan tüm ürünler (makaleler, videolar, dosyalar, veri tabanları, markalar, amblemler ve benzerleri) her türlü ticari isim, ticari marka ve amblemler, CIB Pays’in izni olmadan çoğaltılamaz veya yayınlanamaz.
2. CIB Pays web sitesi ziyaretçilerinden, ilgili mevzuat çerçevesinde zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile gerekli olduğu düşündüğü bilgileri toplamaktadır. Toplanan ziyaretçi bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması CIB Pays olarak bizim temel yaklaşımımızdır.
3.Kullanıcılar, sağladıkları bilgilerin doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler ve mevcut bilgilerin doğruluğuna dayanarak prosedürler gerçekleştirilebilir. CIB Pays, kullanıcıların web sitesini kullanması nedeniyle, kullanıcıların veya üçüncü tarafların uğradığı zararlar için doğrudan veya dolaylı yasal sorumluluk taşımamaktadır.
4.Web sitesinde kullanılan bilgiler kullanıcılar tarafından girilen bilgilerden yararlanılarak elde edilmektedir. Bu nedenle, bu bilgiler, kullanıcının izni olmaksızın ve aksine hükümler dışında üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır. Kullanıcı bilgileri CIB Pays içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve CIB Pays çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri CIB Pays Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; kullanıcı bilgileri mevzuatta belirtilen zorunluluk durumları haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.
5. Kullanıcı, bilgilerinin; telefon numarası, adres, iş bilgileri, e-posta, IP adresi, web sitesi ve tercihlerin veri tabanında saklanmasına, korunmasına ve kaydedilmesine izin verdiğini kabul eder. Kullanıcı bilgileri, açık kimlik bilgileri sunmadan hizmetleri geliştirmek için istatistiksel nedenlerden dolayı kullanılabilir. Bu tür bir açıklama sonucunda, kullanıcı herhangi bir isim veya unvan altında herhangi bir hak ve yükümlülük veya alacak talep etmez. CIB Pays hiçbir yasal veya cezai sorumluluk taşımaz.
6. Kullanıcı kendi gönderilerinden ve/veya yorumlarından sorumludur ve CIB Pays bu tür yorumlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve CIB Pays herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.
7.Değiştirilen herhangi bir bölümün veya yorumun yayınlanıp yayınlanmayacağı, CIB Pays’in, kullanıcının gönderileri veya bilgi paylaşımı ya da web sitesindeki yorumlar ile ilgili girişimi altında olacaktır. Kullanıcı, CIB Pays’in önceden haber vermeksizin bu hakkı her zaman kullanabileceğini kabul eder.
8. CIB Pays sunulan hizmetler hakkında bilgi talep edebilir ve sunulan bilgilerle ilgili onay talep edebilir. Kullanıcı istenen verileri sunamaz veya yanlış bilgi paylaşırsa, web sitesinden yararlanamaz veya hak iddia edemez.